Teknik Servis

Olgun Medikal olarak inanıyoruz ki, sadece endüstrinin en gelişmiş teknolojilerini içeren cihazları satmak müşteri memnuniyetinin sağlanması için yeterli değildir.

Bununla beraber, kullanıcı ile temsilcinin yıllar boyu sürecek olan bu birliktelik esnasında karşılıklı anlayış içerisinde, beklentilerin en üst düzeyde karşılanabileceği, taleplere hızla, keskin bir şekilde ve netlikle cevap verilebildiği bir teknik servis hizmetinin verilmesi en önemli unsurların başındadır.
İnsan sağlığını her şeyden üstün tutmayı ve ardında memnun müşteriler bırakmayı misyon edinen Olgun Medikal, tıbbi cihazların tedarikinde güncel teknolojiyi takip etmekte, bakımlarını uluslararası standartlar dahilinde yapmakta ve testlerini kalite güvencesi kapsamında gerçekleştirmektedir.

Sektör İhtiyaçları ve Olgun Medikal Yapılanması Sektörümüzde, bir servis gereksinimi doğduğunda genellikle iki konu öncelik ve önem kazanır: Birincisi servis merkezine kolay ve çabuk ulaşabilme, ikincisi sorunun en kısa sürede çözüme kavuşturulması.

İşte bu anlayışla Olgun Medikal, kullanıcıları ile buluşturduğu bu ekipmanlara, fark yaratacak bir anlayışla hizmet verilebilmesi için, müşterilerinin sorunlarını servis merkezimize kolaylıkla aktarabilmeleri için ofis telefon numaralarımız ve Mühendislerimize ait mobil telefonlar da her zaman hizmetinizdedir.

Firmamız Olgun Medikal, Türkiye genelinde geniş bir hizmet ağı oluşturmuştur. İstihdam edilen personelimiz Türkiye'nin önde gelen Üniversitelerinden mezun, deneyimli ve dinamik Makine, Elektronik ve Biyomedikal Mühendisleridir. Cihaz sayılarının artmasıyla paralel olarak personel sayımız da sürekli büyümektedir. Bu bağlamda. Mevcut kadromuzu günden güne genişleterek personelimizin teknik ve mesleki becerilerini yurtdışı ve şirket içi teknik eğitimlerle desteklemekteyiz. Portföyümüz bir hastane için en kritik öneme sahip cihazlardan oluşmaktadır. Bu sebepten dolayı büyük bir yatırım yaparak kendimize ait depomuzda oldukça geniş bir yedek parça stoğunu her an müşterilerimiz için hazır olarak bulundurmaktayız.  Çalışma konularında Üniversite sonrası Üretici tarafından sağlanan teknik eğitimler ve gerekli test ve ölçüm aletleriyle donatılmış Profesyonel Mühendis kadrosuyla, çözüm her zaman yanı başınızda olacak.

Şirketimiz Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yeterlilik Belgesi, Sanayi Bakanlığı Satış Sonrası Hizmet Yeterlilik Belgesi, ISO-9001 Belgesi gibi hizmet kalite ve yeterlilik belgeleriyle de donatılmıştır.

HİZMETLERİMİZ

Garanti içi önleyici ve düzeltici bakım hizmetleri haricinde garanti sonrası için temelde üç türde hizmet sağlamaktayız:

  • Yedek parça ve işgücü dahil servis sözleşmesi
  • Yedek parça hariç, yalnız iş gücü dahil servis sözleşmesi
  • Çağrı başına servis

Müşterilerimizin değişen gereksinimlerine ve özel durumlarına uygun olarak bu hizmetler çeşitlendirilebilmektedir.