Tek kullanımlık örtü ve önlük setleri konusunda faaliyet gösteren bir üretim ve satış şirketidir. Merkezi İstanbul’da bulunan ZENMED tüm Türkiye genelinde hizmet vermektedir.

Türkiye’nin özellikle sağlık konusunda yurt dışına bağımlılığını bilen ve bu konuda daha fazla duyarsız kalamayan firmamız; 2017 yılında üretim ve ihracat yapan firmalar arasında üst sıralardaki yerini almak amacıyla yola çıkmıştır.

En son teknolojiyle oluşturulmuş üretim ekipmanlarını, işinde uzman profesyonel çalışanlarıyla buluşturmayı başaran ZENMED, sektöründe ‘Kalite’ ve ‘Dinamizm’ olgularının ilk temsilcisi olmayı hedeflemektedir.

Konusunda deneyimli ve eğitimli yönetim kadromuz başta olmak üzere tüm ZENMED ailesinin ortak amacı; ürün bilgimiz, üretim kabiliyetimiz, pazar tecrübemize dayanarak Sınıf 100.000 Temiz oda, ETO Sterilizasyon Ekipmanı gibi tüm teknik donanımımızı kullanıp kaliteli bir üretim yapmak, yeniliklere ve gelişmeye daima açık olarak yeni yatırımlara yönelmektir.

www.zenmed.com.tr

RADKOR Personel Dozimetre Ölçüm ve Değerlendirme Laboratuvarı 2011 yılında kurulmuştur. Radyasyon alanlarında görev yapan personelin maruz kaldığı radyasyon değerinin yasa gereği takip altında tutulması gerekmektedir. Bu alanda; Türkiye’de profesyonel olarak kişisel dozimetre hizmeti vermeyi hedef edinmiş öncü firmalardan biri olan Radkor Personel Dozimetre Ölçüm ve Değerlendirme Laboratuvarı; radyasyon tipi ve radyasyon enerjisi hakkında bilgi veren dozimetre sistemlerini kullanarak doz ölçümlerini gerçekleştirmektedir. 

Kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamız, çalışmalar sonucunda ilk kez 2011 yılında TÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ HİZMET YETERLİLİK BELGESİ’ni  almıştır. Alanında uzman kadrosuyla, TÜRKAK tarafından akreditasyon denetimlerinden başarıyla geçmiş olup TS EN ISO/IEC 17025 AKREDİTASYON BELGESİNİ (AB-0591-T) almıştır. TAEK denetimlerini başarıyla geçen RADKOR, Dozimetri Servisi Uygunluk Belgesini alarak Türkiye’de hizmetine başlamıştır. RADKOR, Avrupa Radyasyon Dozimetre Komitesi, EURADOS, tarafından  periyodik olarak düzenlenen karşılaştırma testlerini başarıyla gerçekleştiren uluslararası alanda kabul görmüş bir laboratuvardır. RADKOR, kamu ve özel olmak üzere; hastanelere, sağlık kuruluşlarına, endüstri kuruluşlarına ve radyasyona maruz kalma riskinin bulunduğu tüm alanlara hizmet sunmaktadır.

www.radkor.com