expomed-100

OLGUN MEDİKAL 2020 EXPOMED EURASIA HYBRID FUARI’NA KATILDI

Olgun Medikal, 5-7 Kasım 2020 tarihleri arasında 27.’si düzenlenen Expomed Eurasia Fuarı’na dijital standı ile katılım sağladı. Yeni teknoloji ürünler ile medikal cihaz ve ekipmanların sergilendiği fuarda Olgun Medikal de bünyesinde yer alan radyoloji sarf malzemeleri, tıbbi malzeme ve hastane donanım ürünleri ile yer aldı.

Tıbbi cihaz ve sarf malzemeler olmak üzere iki ürün grubunda faaliyetlerini sürdüren Olgun Medikal, tıbbi cihaz grubunda Flexible endovizyon sistemleri, Fujifilm endoskopi sistemleri, endoskop serisi, monitörler ve radyoloji görüntüleme sistemleri ürünleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Firmanın sarf ürün gruplarında ise eldivenler, cerrahi maske, OM infüzyon setleri, OM life tek kullanımlık elektrocerrahi kalemi, OM life tek kullanımlık cilt zımbası, IV kanüller, Medispine Spinal İğne (Quincke uçlu), Mediflex 3 yollu musluk, Sofilm plus antimikrobiyal insizyon filmi, medikal kağıtlar ve yazıcılar, OM-xray ve cerrahi örtü setleri ürünleri yer alıyor.
Medikal trendlerin ve bilimsel etkinliklerin takip edildiği Expomed Eurasia Hybrid’te fuar dönemi boyunca Olgun Medikal standına uğrayan ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *