expomed-100

OLGUN MEDİKAL 2020 EXPOMED EURASIA HYBRID FUARI’NA KATILDI

Olgun Medikal, 5-7 Kasım 2020 tarihleri arasında 27.’si düzenlenen Expomed Eurasia Fuarı’na dijital standı ile katılım sağladı. Yeni teknoloji ürünler ile medikal cihaz ve ekipmanların sergilendiği fuarda Olgun Medikal de bünyesinde yer alan radyoloji sarf malzemeleri, tıbbi malzeme ve hastane donanım ürünleri ile yer aldı.

Tıbbi cihaz ve sarf malzemeler olmak üzere iki ürün grubunda faaliyetlerini sürdüren Olgun Medikal, tıbbi cihaz grubunda Flexible endovizyon sistemleri, Fujifilm endoskopi sistemleri, endoskop serisi, monitörler ve radyoloji görüntüleme sistemleri ürünleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Firmanın sarf ürün gruplarında ise eldivenler, cerrahi maske, OM infüzyon setleri, OM life tek kullanımlık elektrocerrahi kalemi, OM life tek kullanımlık cilt zımbası, IV kanüller, Medispine Spinal İğne (Quincke uçlu), Mediflex 3 yollu musluk, Sofilm plus antimikrobiyal insizyon filmi, medikal kağıtlar ve yazıcılar, OM-xray ve cerrahi örtü setleri ürünleri yer alıyor.
Medikal trendlerin ve bilimsel etkinliklerin takip edildiği Expomed Eurasia Hybrid’te fuar dönemi boyunca Olgun Medikal standına uğrayan ziyaretçilerimize teşekkür ederiz.

Web

OLGUN MEDİKAL 9. SAĞLIK ZİRVESİNDEYDİ

Olgun Medikal, 8-9 Ekim 2020 tarihlerinde gerçekleşen Sağlık Zirvesi’nde dijital fuar standı ile yerini aldı. Sağlığın tüm taraflarını “Pandemi ve sürdürülebilir sağlık” teması ile 9. Kez biraraya getiren etkinlikte sağlık sektörünün geleceği masaya yatırıldı. Covid-19 sonrası yeni normalde değişen, dönüşen ve yeniden kurgulanan sağlık sitemlerinin konuşulduğu zirvede “İnovasyon Sponsoru” olarak katılım sağlayan Olgun Medikal, bu sayede sağlık otoriteleri ve politika yapıcılar için bir kaynak oluşturulması hedefine katkı sağladı.

ohsad-100

OHSAD ONLINE KURULTAYI’NDA BULUŞALIM!

Olgun Medikal, 16-19 Aralık 2020 tarihleri arasında online olarak gerçekleşecek 11. OHSAD Kurultayı’nda yerini aldı. Covid ve sonrasında sağlık sektörünün geleceğinin masaya yatırılacağı Kurultayda, sağlığın tüm paydaşları her yıl olduğu gibi bu yıl da sağlıktaki değişim ve yenilikleri değerlendirmek ve sektörün sorunlarına ortak akıl ve istişarelerle akılcı çözümler oluşturabilmek hedefi ile biraraya gelecek. Tıbbi cihaz ve sarf malzemeleri alanında faaliyetlerini sürdüren Olgun Medikal, sağlığın tüm paydaşlarını buluşturan OHSAD Kurultayı’nda “Sertifika Sponsoru” olarak katılım sağladı.