FUJIFILM Europa Medikal Sistemleri 4-8 Mart tarihleri arasında Viyana'da gerçekleştirilen 21. Uluslarası Radyoloji Avrupa Kongresi'nde ödüllü FDR D-EVO II DR Paneli vitrine çıktı. 27 Şubat 2015 tarihinde Almanya'nın Münih Yıllık Ödül Töreni'nde prestijli iF Tasarım ödülünü alan FDR D-EVO II; dahili bellek, su geçirmez ve bakteri dayanıklı kaplama gibi ileri görüntüleme özellikleri ile yenilikçi, hafif ve sağlam bir tasarım sunar .

...
 

SU-1 Endoskopik Ultrasonografi Sistemine Uzmanlardan Tam Not 

 

Fujifilm’in yeni EUS sistemi olan SU-1 modeli, bir dizi etkinlik dahilinde uzmanlara tanıtıldı. Marmara Üniversitesi Pendik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde gerçekleştirilen IstEUS Kongresi’ne katılan Fujifilm, yeni EUS sistemi “SU-1”in Türkiye’deki lansmanını da İstanbul’da gerçekleştirdi. Kongreye katılan doktorlar, canlı hastalar üzerinde yapılan işlemlerde toplam 11 girişim gerçekleştirdiler. Manevra yeteneğinin yanı sıra kaliteli görüntüler sunan ve kompakt bir tasarıma sahip, yüksek performanslı bir endoskopik ultrasonografi sistemi olan...

 

Olgun Medikal Radyoloji Alanında İhtisaslaştı.
 
Olgun Medikal Genel Müdürü Olgun Tanrıverdi, "Sektörel anlamda uzmanlaşmak kaliteyi, insan sağlığına hizmeti maksimum seviyeye çıkarmaktadır" dedi.
 
İhtisaslaştığı radyoloji sarf malzemelerinin yanında diğer tıbbi malzemeler, hastane donanımları ve çeşitli medikal malzeme satışları da yapan Olgun Medikal Genel Müdürü Olgun Tanrıverdi ile çalışmaları hakkında konuştuk:
 
Olgun Medikal Tic. Ltd. Şti. ne zaman kuruldu? Hangi alanlarda faaliyet gösteriyor?
 
2003 yılında kurulan f...
 

Stant : 8A / 802A

Firmamız Olgun Medikal, Tüyap Expomed 2015 fuarında FUJIFILM tüm sistemler, DIVAC Laboratuar Ürünleri ve KIRAN X-Ray Koruyucu ürünlerinin tanıtımını yaptı.

...
 
Sayfa : 1.