Olgun Medikal Radyoloji Alanında İhtisaslaştı.
 
Olgun Medikal Genel Müdürü Olgun Tanrıverdi, "Sektörel anlamda uzmanlaşmak kaliteyi, insan sağlığına hizmeti maksimum seviyeye çıkarmaktadır" dedi.
 
İhtisaslaştığı radyoloji sarf malzemelerinin yanında diğer tıbbi malzemeler, hastane donanımları ve çeşitli medikal malzeme satışları da yapan Olgun Medikal Genel Müdürü Olgun Tanrıverdi ile çalışmaları hakkında konuştuk:
 
Olgun Medikal Tic. Ltd. Şti. ne zaman kuruldu? Hangi alanlarda faaliyet gösteriyor?
 
2003 yılında kurulan firmamız, tüm Radyoloji alanında cihaz tedariği, pazarlanması, satışı, uzman kadrosu ile teknik servis hizmeti ile tüm Türkiye de ilk günkü heyecanını koruyarak sağlık sektörüne hizmet vermektedir.
 
Fujifilm'in bayiliğini yürütüyorsunuz. Nasıl bir işbirliği yapıyorsunuz?
Dünyada görüntüleme alanında en prestijli markalardan biri olan Fujifilm'in Türkiye'deki partnerlerinden biri olmanın anlamını biliyoruz. Türkiye'de Radyoloji alanının gelişmesine Fujifilm Türkiye ile biz Olgun Medikal olarak çözümler üretiyoruz. Yerinde hizmet amacıyla İstanbul Avrupa merkez ofisimiz, Antep Şubemiz ile hizmet vermekteyiz.
 
Diğer bayiliğini ve mümessilliğini yürüttüğünüz firmalar hangileri?
 
Ülkemize yeni ürünler ithal ederken, alanında uzman arkadaşlarımızla uzun araştırmalardan sonra, kalitesine ve güvenilirliğine inandığımız Kıran marka Radyasyondan önleyici kişisel donanımlar, Türkiye'de uzun zamandır kullanılan, kalitesini ispatlamış, D-VAC Marka Vakumlu Laboratuvar Tüpleri, Almanya'dan ithal ettiğimiz Fia Biomed Şeker Ölçüm cihazları ve stripleri, sektörünün lider firmalarından Umur Kağıtçılığın Medikal Görüntülüme Kağıtları, ayrıca Turkuaz firmasının Konix Marka Banyo solüsyonlarının satışını yapmaktayız.
 
Olgun Medikal'in radyoloji sarf malzemeleri konusunda ihtisaslaştığını görüyoruz. İhtisaslaşmanın sektör adına yararları neler?
 
Günümüzde bilgi ve iletişim çağını yaşamaktayız. 90'lı yıllardan bu yana sektörel anlamda ciddi yapısal değişiklikler oluşmuştur. Aynı zamanda müşteri beklentileri farklılaşarak gelişmiş sıradan bilgiler öznesi insan olan sektörümüzde alanında uzmanlaşmayı gerekli kılmaktadır. Firmamız olarak, ihtisaslaşmak günümüzün olmazsa olmazlarındandır. Sektörel anlamda uzmanlaşmak kaliteyi, insan sağlığına hizmeti maksimum seviyeye çıkarmaktadır.
 
Satışını yaptığınız ürünler hakkında bilgi verebilir misiniz? Ürün grubunuzda hangi cihazlar var?
 
Fujifilm – tüm yoğunluktaki Radyoloji ünitelerine hitap eden çeşitli hızlarda CR Cihazları, Dijital Röntgen cihazları, Dijital Mamografi, Dry Printerlar. Fujifilm'in tüm Dry, Islak filmleri ve Kasetleri, Banyo Solüsyonları. Kıran – Çeşitli modellerde kullanıcı konforunu ve kişisel beklentilerini karşılayan, Kurşun Koruyucular. Laboratuvar - Biyokimya ve Mikrobiyoloji Laboratuvarlarının ihtiyacını karşılayan, çeşitli ebatlarda vakumlu, jelli boş tüpler. Diyabet hastalarının günlük kullanımlarına uygun, ayrıca hastanelerin ilgili servislerinin hızlı kullanımına imkân sağlayan Şeker Ölçüm Cihazları. Tüm renkli, termal, medikal kağıtlar bulunmakta.
 
Müşteri memnuniyetine büyük önem veriyorsunuz. Müşterilerinize ne gibi avantajlar sunuyorsunuz?
 
Yaptığımız işin anlamına binaen, müşteri memnuniyetinin taşıdığı değeri biliyoruz. Müşterilerle kurduğumuz ilişkinin basit bir ticaret olmadığını düşünüyoruz, ayrıca Fujifilm gibi değerli bir markanın iş ortağı olarak pazardaki yüzü olduğumuzun farkındayız. Müşterilerimizin problemlerine anında çözüm üreterek ürün teslimini ve teknik servisini hızlı ve kaliteli biçimde vererek bu konudaki hassasiyetimizi ve ciddiyetimizi gösteriyoruz.
 
Teknik servis çalışmalarınız hakkında bilgi verebilir misiniz?
 
Teknik servis çözümlerimizde ana kaynağımız Fujifilm mühendisleridir. Ayrıca firmamız bünyesinde gerekli donanıma sahip uzmanlarımız hizmet vermektedir.
 
 
Kaynak : Medikal Plus
 
http://www.medikalplus.com/sektor/759-olgun-medikal-radyoloji-alaninda-ihtisaslasti.html