FUJIFILM Radyoloji Sistemleri - Yüksek Kaliteli Görüntüleme Sistemleri
İddialı teknolojisiyle Türkiye pazarında fark yaratmayı hedefleyen Fujifilm, Medikal Sistemler’deki çözümleriyle, hem insan sağlığına, hem de çevreye karşı büyük bir sorumluluk taşımaktadır. Fujifilm’in ulaştığı başarının arkasında; “müşterilerinin yaşam kalitesini artırmaya yönelik çözümler sağlamak”, “müşteriler, çalışanlar ve toplum için duyarlı olmak”, “açık, adil ve şeffaf yönetim yaklaşımı ile iş operasyonları yönetmek” ilkeleri yer almaktadır. Aynı bakış açısıyla Türkiye’deki sanayi ve teknolojik yapının gelişimine katkı sağlamayı amaçlayıp, ‘pazar ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin ve çözümlerin sunumunu’ aktif olarak desteklemektedir.
 
 
 
Olgun Medikal, dünyada teknoloji ve kalite lideri olarak bilinen WIDE Corporation Medikal Monitörleri Türkiye Tek ve Genel Temsilcisi olarak ürün portföyüne ekledi. Güney Kore'de 1999 yılında kurulan WIDE Corporation Phoenix, Amerika; Tokyo, Japonya ve Amsterdam, Hollanda ana ofisleri ile hizmet vermektedir. WIDE Corporation renkli ve siyah/beyaz LCD medikal monitörlerinde rakiplerinin sunamadığı özellikleri standard olarak sunarak medikal monitörler alanında uzman, kalitede öncü, yenilikçi ve lider olmayı amaçlar.

 

Kıran’ın radyasyon koruyucu giysileri ile tıp uzmanları ve hastalar her zaman emin ellerdedir. Olgun Medikal firması, 160 dan fazla ülkede faaliyet gösteren KIRAN Firmasının Radyasyon Koruyucu donanımları, medikal görüntüleme kaset ve ranfansatörlerinin Türkiye yetkili tek satıcılığını bünyesinde bulundurmaktadır. Kıran Firması, ileri teknoloji kullanarak ürettiği ürünlerinde yeni buluşlar yaparak güvenli, hafif, ergonomik ve gösterişli radyasyon koruyucuların doğmasına yol açmıştır. Bugün, girişimsel radyoloji ve kardiyoloji prosedürleri,CT laboratuvarları, cerrahi ve genel radyoloji için koruyucu giysiler üretmekte ve tasarlamaktadır. Kıran’ın imal ettiği giysiler değişik ihtiyaç ve uygulamalara yanıt vermek üzere tasarlanmış özel malzemeden imal edilmektedir.Koruyucular hafif, kurşunsuz ve kurşunlu malzemeler olarak Ultralite, ZeroLead ve LEADLITE’tır.
 
2015 yılından itibaren DURICO Marka Siyah Beyaz Ultrason Kağıtları / Videoprinter Kağıtları Tek Yetkili Türkiye Satıcısı olan OLGUN MEDİKAL, Durico Marka Muadil Siyah Beyaz Ultrason Kağıtlarında / Videoprinter Kağıtlarında dört çeşit Muadil Durico Marka Ultrason Kağıdı her zaman stoklarında bulundurmaktadır:
Durico Super Ulstar 1100S Ultrason Kağıdı / Videoprinter Kağıdı                        Durico Super Ulstar 1100HD Ultrason Kağıdı / Videoprinter Kağıdı
Durico Super Ulstar 1100HG Ultrason Kağıdı / Videoprinter Kağıdı                      Durico Super Ulstar 2100HD Ultrason Kağıdı / Videoprinter Kağıdı
 
 
 
Olgun Medikal, Medikit Firmasının Türkiye Genel Distribütörü olarak Mediflon İ.V. Kanül No:16-18-20-22 , Neocan İ.V. Kanül No:24 , Enfancie İ.V. Kanül No:26 yeni doğan ürünlerini de portföyünde bulundurmaktadır. Ürün özelliklerinden bazıları; kolayca ve kendiliğinden aktive olan koruma mekanizması, styletin geri çekilmesini engellemeden bir saniyeden az bir sürede pasif aktivasyon, aktive olduktan sonra koruma kapağının mükemmel şekilde kavranmasıdır. Oldukça büyük kuvvet uygulandığında bile koruma kapağı hareket ettirilemez. İğne ucuna uygun olarak renk kodludur. Hiçbir şekilde iğne ucu yaralanmasına neden olmaz. Konvansiyonel kanüller gibi kullanımı kolaydır. Damar giriş tekniğinde değişiklik yoktur. Tek kullanımlık,steril ve apirojendir.